سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات

سیاست حفاظت‌ از داده‌ها

هنگام بازدید از  وبسایت‌های مراقبت از بینایی HOYA از جمله www.hoyavision.com, www.seikovision.com, www.pentaxoptical.com, and visionaryalliance.com ("وبسایت")، سفارش محصولات HOYA به عنوان بینایی‌سنج و یا استفاده از ابزارهای ما در هنگام سفارش لنز (روی هم رفته "خدمات" نامیده می‌شود)، این سیاست حفاظت از داده‌های HOYA می‌شود.

HOYA Vision Care Europe Hoya Holdings N.V., Radarweg 29, 1422 AC Amsterdam, The Netherlands (که از این پس "HOYA" نامیده می‌شود) کنترل‌کننده داده‌های شخصی شماست.

برای درک حقوق خود در رابطه با داده‌های شخصی‌تان و اینکه چگونه ما داده‌های شخصی شما را جمع‌آوری، استفاده و پردازش می‌کنیم، لطفاً این سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بخوانید. این سیاست حفظ حریم خصوصی مکمل هرگونه اعلامیه و سیاست دیگر در ارتباط با حفظ حریم خصوصی است که گاه گاهی ممکن است به شما ارائه دهیم و لذا آنها را لغو نمی‌کند. چنانچه با تمام یا بخشی از این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، نباید به خدمات دسترسی داشته باشید یا در غیر اینصورت باید اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید. 

خدمات ما برای کودکان در نظر گرفته نشده است، و ما آگاهانه داده‌های مربوط به کودکان را جمع آوری نمی‌کنیم. کودکان تنها در صورتی می‌توانند از خدمات ما استفاده کنند که والدین یا سرپرست آنها رضایت داده باشند و این گزینه در مکان شما قابل دسترسی باشد.

اگر شما یک کاربر واقع در کالیفرنیا هستید، لطفاً شرایط اضافی مربوط به خود را در ضمیمه زیر ببینید.

1. جمع‌آوری و استفاده از داده‌های شخصی

شما می‌توانید از طریق تماس با ما یا درخواست خدمات ما، تمام یا بخشی از داده‌های شخصی ذیل‌الذکر را ارائه دهید.

 • درخواست‌ها و بازدیدهای وبسایت هنگامی که از وبسایت ما بازدید و اطلاعات مربوط به خدمات ما را درخواست می‌کنید، ما نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما را جمع‌آوری می‌کنیم و از آن برای برقراری ارتباط با شما و پاسخ به درخواست شما استفاده می‌کنیم.
 • همچنین اگر مشخص کرده باشید که تمایل دارید از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود، ممکن است از این طریق با شما تماس بگیریم؛
 • ما همچنین به منظور بهبود وبسایت، خدمات، حفظ امنیت کاربران و همچنین رفع مشکلات و اشکالات فنی، اطلاعات مربوط به فعالیت مرور شما و تعاملاتتان با ما را جمع آوری می‌کنیم.
 • در صورتی که شما نظر یا رضایتنامه‌ای را در ارتباط با محصولات ما ارسال کنید، آن پست‌ها حاوی نام، نام خانوادگی، کشور و رضایتنامه شما خواهد بود. ما از این اطلاعات صرفاً با کسب رضایت شما و برای اهداف تبلیغاتی و ارائه اطلاعات به سایر کاربران جهت مطلع کردن آنها از تجربیات کاربران در ارتباط با خدمات یا شرکت ما استفاده می‌کنیم. هر زمان که خواستید، می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس hoyavision_unsubscribe@hoya.com رضایت خود را پس بگیرید.

سفارش محصولات به عنوان یک متخصص مراقبت از چشم:

ما به منظور تهیه و ارائه سفارش شما و رسیدگی به پرداخت‌ها، برقراری ارتباط با شما و ارائه خدمات به مشتریان، از متخصصان مراقبت از چشم که محصولات ما را سفارش می‌دهند و یا از خدمات ما استفاده می‌کنند اطلاعات زیر را شامل نام، آدرس، آدرس ایمیل، آدرس آی پی، شماره تلفن، گزارشات زمان بازدید، خرید عضویت گروه (در صورت وجود)، سفارش فروش و اطلاعات فاکتور، جمع آوری می‌کنیم. شرکت در دوره‌های آموزشی و رویدادها به عنوان بینایی‌سنج یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی:

 • ما برای انجام تداراکات مربوط به مشارکت شما و دعوت از شما در رویدادهای آینده، از بینایی‌سنج‌ها یا متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که در رویدادها و دوره‌های آموزشی سازمان یافته HOYA شرکت می‌کنند، اطلاعات زیر را شامل نام، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تلفن، تاریخ تولد، اطلاعات مربوط به رویداد یا دوره آموزشی و اطلاعات مربوط به ترجیحات ورزشی، جمع‌آوری می‌کنیم.

سفارش لنز به عنوان مشتری از طریق متخصص مراقبت از چشم خود:

 • در صورتی که با تجویز لنز از طریق بینایی‌سنج خود، لنز یا عینک سفارش دهید، بینایی‌سنج شما، جزئیات نسخه شما را در اختیار ما قرار می‌دهد تا بتوانیم لنزهای شما را تولید کرده و به همراه یک کارت ضمانت تحویل دهیم. بینایی‌سنج شما برای ارائه نام شما به ما جهت شناسایی سفارش شما و تولید کارت ضمانت، از شما رضایت خواهد گرفت.
 • همچنین به عنوان یک کاربر نهایی می‌توانید به دلخواه (از طریق متخصص مراقبت از چشم خود) از یکی از ابزارهای ما استفاده کنید. این ابزارها می‌تواند با توجه به سبک زندگی‌تان، در مورد نوع لنز یا فریمی که با علایق و نیازهای شما متناسب است، به شما مشاوره بدهد. همچنین می‌توانید به کمک ابزارهای ما با توجه به تصویر چهره‌تان، در مورد مناسب‌ترین فریم، مشاوره بگیرید. در این صورت، ما به منظور ارائه این مشاوره، نام، جنسیت، سن، اطلاعات نسخه، میزان رضایت، سبک زندگی و تصویر چهره شما را پردازش می‌کنیم. همچنین ما با هدف توسعه محصولات خود از این اطلاعات به صورت توده‌ای استفاده می‌کنیم.
 • لطفا توجه داشته باشید که بسته به شرایط و توافقات محلی ما ممکن است به عنوان یک کنترل‌کننده و یا یک پردازش‌کننده از طرف متخصص مراقبت از چشم داده‌های فوق‌الذکر را پردازش کنیم.

خدمات اشتراک

 • اگر در مقالات علمی HOYA Vision Care (وبلاگ‌های) ما مشترک شوید، HOYA از آدرس ایمیل شما برای ارائه مقالات آنلاین در مورد محصولات، خدمات و مقالات HOYA در ارتباط با موضوعات انتخابی شما استفاده خواهد کرد. در صورتی که مایل نباشید اعلان دیگری را از طریق ایمیل دریافت کنید، می‌توانید با استفاده از لینک آمده در پایین هر ایمیل و یا با ارسال یک ایمیل به آدرس  hoyavision_unsubscribe@hoya.com لغو اشتراک کنید.
 • همچنین ممکن است خبرنامه‌های مربوط به محصولات و خدمات خود را از طریق پست برای شما ارسال کنیم. در صورتی که تمایلی به دریافت این خبرنامه‌ها ندارید، لطفاً یک ایمیل به آدرس  hoyavision_unsubscribe@hoya.com ارسال کنید.

2. اسباب قانونی

مهم‌ترین اسباب قانونی برای پردازش اطلاعات شما این است که این کار برای اجرای قرارداد بین شما و HOYA، به عنوان مثال، در صورت سفارش یک محصول، درخواست اطلاعاتی خاص، ثبت نام در یک رویداد و یا ثبت یک سفارش، ضروری است. در برخی موارد، ممکن است جهت رعایت یک الزام قانونی، مثل الزام نگهداری اطلاعات و سوابق دقیق به منظور اهداف مالی یا مالیاتی، پردازش اطلاعات ضروری باشد. در موارد خاص، مثلاً در صورت اشتراك در خبرنامه‌ها، بازاریابی یا وبلاگ‌های ما یا اگر از هر یك از ابزارهای HOYA برای سفارش لنز استفاده می‌كنید، پردازش بر اساس رضایت شما انجام می‌شود. نهایتاً، HOYA این را حق مشروع خود می‌داند که با تجزیه و تحلیل رفتار وبگردی، خریدها و تعاملات شما با ما، به بهبود محتوای وبسایت، محصولات و خدمات خود اقدام نماید.

3. کوکی‌ها

ما پس از استفاده شما از خدماتمان، برای جمع‌آوری اطلاعات مربوط به فعالیت‌های وبگردی شما در طول زمان و در سراسر وبسایت‌های مختلف از کوکی‌ها و دیگر فناوری‌های مشابه استفاده می‌کنیم. ما از کوکی‌های ضروری، ترجیحی، آماری و بازاریابی و فناوری‌های مشابه استفاده می‌کنیم. ما به کمک کوکی‌ها می‌توانیم محتوا و تبلیغات را شخصی‌سازی، ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی را تأمین و ترافیک خود را تجزیه و تحلیل کنیم. این کار کمک می‌کند تا ما خدمات خود و نحوه عملکرد وبسایتمان را بهبود بخشیم. در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد کوکی‌ها و نحوه مدیریت آنها کسب کنید.

در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد کوکی‌ها و نحوه مدیریت آنها کسب کنید. تغییر تنظیمات کوکی‌ها، بر اطلاعات جمع‌اوری شده قبل از اعمال آن تغییر تأثیری نخواهد داشت.               

4. استفاده از داده‌های شخصی توسط اشخاص ثالث

HOYA داده‌های شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد، مگر اینکه:

 • اجازه این کار را به ما داده باشید؛
 • برای این کار الزام قانونی وجود داشته باشد؛
 • هنگامی که ما به درخواست شما عمل می‌کنیم یا سفارش شما را به شرکت‌های گروه HOYA، شرکت‌های پرداخت شخص ثالث یا ارائه‌دهندگان خدمات حمل و نقل انجام می‌دهیم؛
 • در صورت ادغام یا مالکیت یک شخص ثالث با/بر HOYA یا (بخشی از) دارایی‌های آن (برای جزئیات بیشتر، به زیر مراجعه کنید) ؛
 • هنگامی که با ارائه‌دهندگان خدمات و فروشندگانی کار می‌کنیم که به عنوان پردازش‌کننده از طرف ما برای HOYA عمل می‌کنند: چنین اشخاص ثالثی عبارتند از: (1) فروشندگان خدمات تجزیه و تحلیل داده‌ها؛ (2) فروشندگان خدمات امنیتی. (3) فروشندگان میزبانی وبسایت؛ و (4) فروشندگانی که در انجام عملیات عمومی کمک می‌کنند. این ارائه‌دهندگان خدمات در انجام بسیاری از عملیات و وظایف مختلف، مانند ارائه خدمات ذخیره‌سازی داده‌ها و بازیابی فاجعه و برقراری ارتباط با شما ما را یاری می‌کنند؛
 • مطابق منافع مشروع ما با شرکت‌های درون مجموعه شرکت‌هایمان؛ و
 • در صورت لزوم با مشاوران حرفه‌ای ما: ما داده‌های شخصی شما را با مشاوران حرفه‌ای مانند حسابرسان، بنگاه‌های حقوقی، یا بنگاه‌های حسابداری به اشتراک می‌گذاریم.

5. انتقال داده‌ها به خارج از اتحادیه اروپا

در راستای اهداف فوق‌الذکر برای پردازش داده‌ها توسط HOYA، داده‌های شخصی شما به اشخاص ثالث در خارج از اتحادیه اروپا و بریتانیا منتقل می‌شود. سطح حفاظت از داده‌های شخصی شما در آن کشورها ممکن است مشابه کشور خودتان نباشد. با این حال، ما در مواقع لزوم وارد قراردادهای استاندارد اتحادیه اروپا (SCCها) یا هر قرارداد معادل صادره از سوی مراجع ذیصلاح مربوطه در بریتانیا شده‌ایم، مگر اینکه انتقال داده‌ها به کشوری (مانند ژاپن) باشد که کمیسیون اروپا و یا در صورت لزوم، مراجع ذیصلاح مرتبط در بریتانیا تأیید کرده باشند که سطح کافی از حفاظت را برای حقوق و آزادی‌های افراد در ارتباط با داده‌های شخصی آنها تأمین می‌کند. برای دریافت نسخه‌ای از این قراردادهای SCC می‌توان درخواستی را به آدرس ایمیل  DPO@hoya.com ارسال کرد.

6. ادغام یا تملک

HOYA می‌تواند در ارتباط با خرید یا فروش دارایی‌ها، فروش، خرید و یا ادغام سهام، ورشکستگی و یا سایر معاملات تجاری و یا تجدید سازمان، در راستای منافع مشروع ما، تمام یا بخشی از دارایی‌های شرکت خود را به یک شخص ثالث انتقال دهد. در آن صورت، در صورت لزوم در حین مذاکره، تحقق و یا در غیر این صورت در رابطه با هر گونه تغییر کنترل شرکت‌ها مانند بازسازی، تثبیت یا ادغام، یا فروش و یا انتقال دارایی‌های ما، داده‌های شخصی شما نیز باید به خریدار ، مالک جدید، یا دیگر شخص ثالث مربوطه محتمل منتقل شود.

7. مدت زمان ذخیره‌سازی

تمام داده‌های شخصی، حداکثر برای مدت زمانی که GDPR و مقررات ملی از جمله قوانین مالی و مالیاتی مقرر کرده، ذخیره‌سازی خواهند شد.

در صورتی که محصولی را از ما سفارش دهید، به منظور عمل به تعهدات خود در دوره مقرر گارانتی، داده‌های شما را تا زمانی که لازم باشد نگه می‌داریم.

در صورتی که تصمیم به دریافت خبرنامه‌های ما گرفته باشید، پروفایل شخصی شما بر اساس تاریخچه 2 سال قبل از دریافت خبرنامه تنظیم می‌شود.

چنانچه به عنوان کاربر نهایی از ابزارهای مشاوره‌ای ما استفاده کرده‌اید، داده‌های شما حداکثر تا 1 سال پس از ارائه مشاوره نگهداری می‌شود.

مدت زمان ذخیره‌سازی رضایتنامه مشتری 3 سال پس از ارائه رضایتنامه است.

می‌توان اطلاعات مربوط به مدت زمان ذخیره‌سازی کوکی‌ها را در اینجا   دریافت نمود.

8. حقوق

شما حق دارید برای اصلاح، انتقال، محدود کردن، اعتراض به یا حذف داده‌های شخصی خود به آنها دسترسی پیدا کنید. هر جا که پردازش داده‌های شخصی شما با رضایت شما انجام ‌گیرد، هر زمان که بخواهید می‌توانید رضایت خود را پس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید که تعدادی از این حقوق تنها در شرایط خاص اعمال می‌شوند و ممکن است همه این حقوق بر طبق قانون محدود شوند. مثلاً، در صورتی که تحقق درخواست شما بر افراد دیگر یا بر اسرار تجاری یا مالکیت معنوی ما تأثیر منفی بگذارد، یا اگر منافع عمومی مهمتری وجود داشته باشد یا در صورتی که قانون ما را ملزم به حفظ داده‌های شخصی شما کند.

برای استفاده از یک از این حقوق، می‌توانید از طریق ایمیل DPO@hoya.com با ما تماس بگیرید.

علاوه بر این، همواره همیشه می‌توانید نسبت به استفاده از داده‌های شما برای اهداف بازاریابی مستقیم اعتراض کنید.

در صورتی که گمان می‌کنید ما قوانین حفاظت از داده‌ها را نقض کرده‌ایم، لطفاً از طریق DPO@hoya.com با مسئول حفاظت از داده‌های ما تماس بگیرید و ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد. می‌توانید نزد مرجع ذیصلاح نظارت بر حفاظت از داده‌ها اقامه دعوی کنید.

9. امنیت

با اینکه ما تمام تلاش خود را برای حفاظت‌ از داده‌های شخصی شما می‌کنیم، اما نمی‌توانیم امنیت اطلاعات شما را که از طریق وبسایت یا ایمیل منتقل می‌شود تضمین کنیم؛ مسئولیت هر گونه انتقال برعهده شماست.

10. وبسایت‌های شخص ثالث

ممکن است وبسایت ما حاوی لینک به سایر پلتفرم‌های آنلاین، افزونه‌ها، یا اپلیکشن‌هایی باشد که توسط اشخاص ثالث اداره می‌شوند. ما آن وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های دیگر را کنترل نمی‌کنیم و مسئولیتی در قبال محتوا، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی آنها یا استفاده آنها از اطلاعات شما نداریم. اطلاعاتی که شما در مورد مکان‌های عمومی یا نیمه عمومی ارائه می‌دهید، از جمله اطلاعاتی که در پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی شخص ثالث به اشتراک می‌گذارید، ممکن است برای سایر کاربران وبسایت و/یا کاربران آن پلتفرم‌های آنلاین شخص ثالث، بدون محدودیتی برای استفاده ما یا یک شخص ثالث از آنها، قابل مشاهده باشد. گنجاندن چنین لینک‌هایی به خودی خود به معنی تأیید محتوای اینگونه پلتفرم‌ها یا دارندگان یا گردانندگان آنها نیست، مگر اینکه در وبسایت افشا شود. ما صریحاً هرگونه مسئولیت در قبال اقدامات اشخاص ثالث، از جمله اما نه محدود به، اقدامات مربوط به استفاده و/یا افشای داده‌های شخصی توسط اشخاص ثالث، از خود سلب می‌کنیم. هرگونه اطلاعاتی که مستقیماً از طرف شما به این اشخاص ثالث ارسال ‌شود، مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی آن شخص ثالث است.

11. تماس

ما از سؤالات، نظرات و نگرانی‌های شما در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی یا داده‌های شخصی‌تان که آنها را از طریق ایمیل DPO@hoya.com به مسئول حفاظت از داده‌های ما می‌فرستید، استقبال می‌کنیم. 

12. تغییرات در این سیاست‌ها

حق تغییر این سیاست برای HOYA محفوظ است. اطمینان حاصل کنید که همیشه از آخرین نسخه این سیاست که در اینجا منتشر می‌شود مطلع باشید. ما تغییرات مهم را از قبل و به موقع به شما اطلاع خواهیم داد.

13. زبان

در صورت وجود هرگونه ناهماهنگی بین نسخه انگلیسی و نسخه محلی این سیاست حفظ حریم خصوصی، جز در مواردی که قانون قابل اجرا مقرر کرده باشد، نسخه زبان انگلیسی برتر خواهد بود.

14. ضمیمه برای ساکنان کالیفرنیا

شرایط این ضمیمه بر طبق قانون حریم خصوصی مصرف‌کننده کالیفرنیا ("CCPA") و سایر قوانین قابل اجرا در مورد ساکنان کالیفرنیا اعمال می‌شود. قانون CCPA به ساکنان کالیفرنیا حقوق قانونی خاصی از جمله حق دسترسی، حذف، افشا یا "عدم فروش" را می‌دهد. این حقوق مطلق نیستند و منوط به استثناهای خاصی هستند.

جمع آوری و افشای اطلاعات شخصی

در طول 12 ماه گذشته و د مدت استفاده شما از خدمات ما، ممکن است دسته‌های اطلاعات شخصی ذیل را از مصرف‌کنندگان یا در مورد آنها که در قانون CCPA تعریف شده است، جمع‌آوری و افشا کرده باشیم:

 • شناسه‌ها، مانند شماره تلفن، نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی، تاریخ تولد، جنسیت، سن، شرح یا مشخصات فیزیکی، یا اطلاعات بیمه درمانی.
 • اطلاعات اینترنتی یا هرگونه اطلاعات دیگر در مورد فعالیت‌های درون شبکه الکترونیکی، از جمله فعالیت وبگردی و تعاملات با وبسایت ما.
 • داده‌های مربوط به لنزهای تجویزی از متخصصان مراقبت از چشم و یا به طور مستقیم از مصرف‌کنندگان؛
 • اطلاعات تجاری، از جمله اطلاعات کارت پرداخت و اطلاعات تأیید معامله.

ما اطلاعات شخصی را برای اهداف زیر جمع آوری می‌کنیم:

 • اجرا و اداره خدمات درخواست شده؛
 • تحقق سفارشات مشتری؛
 • برقراری ارتباط با شما؛
 • بهبود خدمات خود؛
 • شخصی‌سازی خدمات خود برای شما؛
 • حفظ ایمنی و امنیت کاربران خود؛ و
 • رسیدگی به و رفع مشکلات و خطاهای فنی.

ما هر دسته از اطلاعات شخصی را برای انواع نهادهای ذیل افشا می‌کنیم:

 • شرکت‌های وابسته به ما در مجموعه شرکت‌های ما که به منظور اجرای خدمات، اطلاعات شخصی شما را پردازش می‌کنند.
 • سایر شرکت‌هایی که از طرف ما خدماتی را ارائه می‌دهند و بر طبق قرارداد منعقده بین ما با آنها از حفظ، استفاده از یا افشای اطلاعات شخصی به هر منظوری غیر از ارائه خدمات به ما منع شده‌اند
 • نهادهای نظارتی، قضایی و مجریان قانون
 • مشاوران حرفه‌ای مانند حسابرسان، مؤسسات حقوقی یا موسسات حسابداری.
 • نهادهایی که بنا به دستور شما و یا با رضایت شما
 • مالک تمام یا بخش قابل ملاحظه‌ای از تجارت ما با اشخاص ثالث دیگر هستند

در 12 ماه گذشته، ما بنا بر معنای کلمه "فروخته شده" در قانون CCPA اطلاعات شخصی ساکنان کالیفرنیا را نفروخته‌ایم.

حقوق تحت قانون CCPA

اگر شما ساکن کالیفرنیا هستید و قانون CCPA معافیتی را که در مورد شما یا اطلاعات شخصی شما صادق باشد به رسمیت نمی‌شناسد، حق دارید:

از ما بخواهید که اطلاعات ذیل را که شامل 12 ماه قبل از درخواست شما می‌شود، به طور رایگان برای شما فاش کنیم:

 • دسته‌های اطلاعات شخصی در مورد شما را که ما جمع‌آوری کرده‌ایم؛
 • دسته‌های منابعی که اطلاعات شخصی از آنها جمع‌آوری شده است.
 • هدف از جمع‌آوری اطلاعات شخصی در مورد شما؛
 • دسته‌های اشخاص ثالثی که ما اطلاعات شخصی در مورد شما را به آنها افشا کرده‌ایم، دسته‌های اطلاعات شخصی افشا شده (در صورت وجود) و هدف از افشای اطلاعات شخصی در مورد شما ؛ و
 • بخش‌های خاصی از اطلاعات شخصی که در مورد شما جمع آوری کرده‌ایم؛

از ما بخواهید اطلاعات شخصی را که از شما جمع آوری کرده‌ایم حذف کنیم ، مگر اینکه در قانون CCPA معافیتی وجود داشته باشد؛ و

برای استفاده از حقوق خود، از جمله ارائه سطح یا کیفیت متفاوتی از خدمات یا نپذیرفتن کالاها یا خدمات خاص هنگام استفاده از حقوق خود تحت قانون CCPA، از تبعیض غیرقانونی مبرا باشید.

هدف ما این است که به موجب قانون CCPA، طی 45 روز تمام درخواست‌های تأیید شده را محقق کنیم. در صورت لزوم، تمدید به مدت 45 روز بیشتر با توضیح دلیل تأخیر همراه خواهد بود.

چگونه از حقوق خود استفاده کنید

می توانید از طریق ایمیل DPO@hoya.com با ما تماس بگیرید. ساکنان کالیفرنیا می‌توانند از طریق شماره تلفن ‎(844) 735-5773 نیز با ما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید یک نماینده مجاز را تعیین کنید تا از طرف شما این درخواست‌ها را ارائه دهد. برای سفارشاتی که توسط یک نماینده ارائه می‌شود، ممکن است از شما بخواهیم که هویت خود را مستقیماً برای ما تأیید کنید و مستقیماً برای ما تأیید کنید که به نماینده مجاز اجازه ثبت سفارش را داده‌اید.