سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات

لطفاً مطالعه کنید

هنگامی که از وب‌سایت مراقبت‌های چشمی HOYA بازدید می‌کنید، به عنوان یک اپتیشن محصولات HOYA را سفارش می‌دهید، یا در هنگام سفارش عدسی از ابزارهای ما استفاده می‌کنید، این سیاست حفظ حریم خصوصی اطلاعات HOYA اعمال می‌شود.

کنترل‌کننده اطلاعات شخصی شما HOYA Vision Care Europe Hoya Holdings N.V.به آدرس Radarweg 29, 1422 AC Amsterdam The Netherlands به همراه HOYA Lens [name and address local entity] می‌باشد (که از این پس از آنها با عنوان "HOYA" یاد می‌شود).

 

1. استفاده از اطلاعات شخصی

ما مایلیم در مورد اطلاعات شخصی‌ای که استفاده می‌کنیم و اینکه این کار با چه اهدافی و بر اساس چه مبناهای قانونی انجام می‌شود، توضیحاتی به شما ارائه کنیم.

بازدیدهای انجام شده از وبسایت و درخواست‌ها

 • هنگامی که شما از وبسایت ما بازدید می‌کنید و اطلاعاتی در مورد محصولات، ابزارها یا خدمات ما درخواست می‌کنید، اگر نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در اختیار ما قرار داده باشید، از این اطلاعات برای ارتباط با شما و پاسخگویی به درخواست شما استفاده می‌کنیم؛
 • همچنین در صورتی که مشخص کرده باشید که تمایل دارید از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود، ممکن است از این طریق با شما تماس بگیریم؛
 • ما همچنین از اطلاعات مربوط به مرور صفحات و تعاملات انجام شده با ما، برای بهبود وبسایت، محصولات و خدمات خود استفاده می‌کنیم؛
 • در صورتی که نظر یا رضایت خود را از استفاده از محصولات ما ارسال کنید، این پست‌ها حاوی نام، نام خانوادگی، کشور و رضایت شما از استفاده از محصولات ما خواهد بود. ما از این اطلاعات، تنها با کسب رضایت شما، برای اهداف تبلیغاتی و ارائه اطلاعات به سایر کاربران به منظور آگاه‌سازی آنها از تجارب مربوط به محصولات یا شرکت خود، استفاده می‌کنیم. هر زمان که خواستید، می‌توانید رضایت خود را با ارسال ایمیل به آدرس hoyavision_unsubscribe@hoya.com پس بگیرید.
 • وب‌سایت‌های ما از کوکی‌ها و تکنیک‌های مشابه دیگر استفاده می‌کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به اطلاعیه کوکی‌ها بیسکویت ها مراجعه کنید.

سفارش محصولات به عنوان یک متخصص مراقبت‌های چشمی

 • در صورتی که به عنوان یک متخصص مراقبت‌های چشمی، محصولات ما را سفارش می‌دهید، ما نام، آدرس، آدرس ایمیل، آدرس سایت، شماره تلفن، گزارشات مربوط به بازدیدها، عضویت در خرید گروهی (در صورت وجود)، سفارشات خرید و اطلاعات فاکتور را ثبت می‌کنیم، ثبت این اطلاعات با هدف تولید و تحویل سفارش شما و انجام پرداخت، ارتباط با شما و ارائه خدمات پشتیبانی مشتری انجام می‌گیرد.

 

شرکت در برنامه‌های آموزشی و رویدادها به عنوان اپتیشن یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی

 • در صورتی که به عنوان یک اپتیشن یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی (یا یکی از کارکنان آنها) در برنامه‌های آموزشی و رویدادهای سازماندهی شده توسط HOYA شرکت کنید. در صورتی که در این گونه برنامه‌ها شرکت کنید، HOYA، نام، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تلفن، تاریخ تولد، اطلاعات مربوط به رویداد یا برنامه آموزشی و اطلاعات مربوط به علایق ورزشی و تفریحی شما را پردازش می‌کند تا امور مربوط به مشارکت شما را انجام دهد و شما را به رویدادهای آتی دعوت کند.

سفارش عدسی به عنوان مشتری از طریق متخصص مراقبت‌های چشمی‌تان

 • در صورتی که از طریق اپتیشن خود، لنز یا عینک دارای عدسی تجویزی سفارش دهید، اپتیشن شما، جزئیات مربوط به نسخه شما را در اختیار ما قرار خواهد داد تا بتوانیم عدسی شما را تولید کرده و به همراه یک کارت ضمانت تحویل دهیم. در صورتی که اپتیشن، با کسب رضایت شما، نام شما را به عنوان مرجع برای سفارش‌تان در اختیار ما قرار دهد، از نام شما برای شناسایی سفارش‌تان و ارائه کارت ضمانت استفاده خواهد شد.
 • همچنین شما به عنوان یک کاربر نهایی می‌توانید (از طریق متخصص مراقبت‌های چشمی خود) تمایل خود را برای استفاده از یکی از ابزارهای ما اعلام کنید، این ابزارها می‌تواند با توجه به سبک زندگی‌تان، در مورد نوع عدسی یا فریمی که با علایق و نیازهای شما متناسب است، به شما مشاوره دهد. همچنین می‌توانید از ابزارهای ما استفاده کنید و با توجه به تصویر چهره‌تان، در مورد مناسب‌ترین فریم، مشاوره بگیرید. در این صورت، ما به منظور ارائه این مشاوره، نام، جنسیت، سن، اطلاعات نسخه، میزان رضایت، سبک زندگی و تصویر چهره شما را پردازش می‌کنیم. همچنین ما از این اطلاعات به صورت کلی و انبوه با هدف توسعه محصولات استفاده می‌کنیم.
 • بسته به توافق‌نامه‌ها و شرایط محلی، استفاده از اطلاعات مربوط به عدسی‌ها و یا فریم‌های سفارش داده شده به شکلی که در بالا تشریح شد، ممکن است توسط HOYA به عنوان کنترل‌کننده یا پردازش‌کننده از طرف متخصص مراقبت‌های چشمی، تحت تأثیر قرار بگیرد.

خدمات اشتراک

 • در صورتی که در مقالات مربوط به مراقبت‌های چشمی HOYA (بلاگ‌ها) مشترک شوید، HOYA از آدرس ایمیل شما استفاده خواهد کرد تا انتشار مقالات آنلاین درباره محصولات و خدمات HOYA و همچنین مقالات مرتبط با موضوعاتی که خودتان انتخاب کرده‌اید را به شما اطلاع دهد. در صورتی که دیگر تمایلی به دریافت اعلان‌ها از طریق ایمیل ندارید، می‌توانید از طریق لینکی که در پایین هر ایمیل وجود دارد و یا با ارسال ایمیل به hoyavision_unsubscribe@hoya.com اشتراک خود را لغو کنید.
 • همچنین ممکن است ما خبرنامه‌هایی را درباره محصولات و خدمات خود، از طریق پست برای شما ارسال کنیم. در صورتی که تمایلی به دریافت این خبرنامه‌ها ندارید، لطفاً یک ایمیل به آدرس hoyavision_unsubscribe@hoya.com ارسال کنید.

 

2. مبنای قانونی

مهم‌ترین مبنای قانونی برای پردازش اطلاعات شما، این است که این کار برای اجرای قرارداد بین شما و HOYA، ضروری است، به عنوان مثال، در صورتی که محصولی را سفارش دهید،  اطلاعات خاصی را درخواست کنید، برای یک رویداد ثبت‌نام کنید و یا سفارشی ثبت کنید. در برخی موارد، ممکن است به دلیل ضرورت رعایت یک الزام قانونی، پردازش اطلاعات ضروری باشد، مثلاً ضرورت نگهداری سوابق دقیق به منظور اهداف مالی یا مالیاتی. در موارد خاص، پردازش اطلاعات بر اساس اجازه شما خواهد بود، مثلاً در صورت اشتراک شما در بلاگ‌های ما و یا در صورتی که از هر یک از ابزارهای HOYA برای سفارش عدسی استفاده کنید. در نهایت، HOYA به صورت معقول و منطقی تمایل دارد محتوای وب‌سایت، محصولات و خدمات خود را بر اساس تحلیل رفتار شما در هنگام مرور وب‌سایت، خریدها و تعاملات شما، بهبود و ارتقا ببخشد.

 

3. استفاده از اطلاعات شخصی توسط اشخاص ثالث

HOYA اطلاعات شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد، مگر در موارد زیر:

 • اجازه این کار را به ما داده باشید؛
 • الزام قانونی برای این کار وجود داشته باشد؛
 • هنگامی که ما درخواست شما را انجام می‌دهیم یا سفارش شما را به شرکت‌های گروه HOYA، شرکت‌های پرداخت شخص ثالث یا ارائه‌دهندگان خدمات حمل و نقل منتقل می‌کنیم؛
 • در صورت ادغام یا خرید HOYA یا (بخشی از) دارایی‌های آن توسط یک شرکت شخص ثالث؛
 • شرکت‌هایی که از طرف ما و به عنوان پردازش‌کننده برای HOYA کار می‌کنند.

 

4. انتقال اطلاعات به خارج از اتحادیه اروپا

اطلاعات شخصی شما در قالب اهداف فوق‌الذکر، به منظور پردازش داده‌ها توسط HOYA، به پردازش‌کنندگانی خارج از اتحادیه اروپا منتقل می‌شود. سطح حفاظت از اطلاعات شخصی در کشورهای مربوطه، مشابه مقررات اتحادیه اروپا در زمینه حفاظت از اطلاعات شخصی نمی‌باشد. با این حال، ما توافق‌نامه‌هایی را با پردازش‌کنندگان اطلاعات منعقد کرده‌ایم که در این زمینه، آنها را ملزم به رعایت استانداردهای اتحادیه اروپا می‌کند و بنابراین اطلاعات شما بر اساس همین استانداردها حفاظت می‌شوند. برای کسب یک نسخه از مفاد این استانداردها، می‌توانید درخواست خود را به آدرس DPO@hoya.com ارسال کنید.

 

5. ادغام یا خرید

HOYA ممکن است شرکت خود را به صورت کلی و یا بخشی از دارایی‌های خود را به یک شرکت شخص ثالث منتقل کند. در این صورت، اطلاعات شخصی شما نیز باید به این شرکت منتقل شوند. در صورتی که قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد، از قبل و به موقع شما را مطلع خواهیم کرد. در صورتی که دیگر نخواهید از خدمات ما استفاده کنید، می‌توانید از ما درخواست کنید تا اطلاعات شما را حذف کنیم.

 

6. مدت زمان ذخیره‌سازی

اطلاعات شخصی، با توجه به هدفی که در اصل به آن منظور جمع‌آوری و پردازش شده‌اند، بیش از مدت لازم، نگهداری نخواهند شد. تمام اطلاعات شخصی، بیش از مدت زمان مشخص شده توسط GDPR و مقررات ملی از جمله قوانین مالی و مالیاتی، ذخیره‌سازی نخواهند شد. این موضوع شامل اطلاعات مربوط به سفارش‌ها، اطلاعات مالی و همچنین اطلاعات تماس می‌شود.

در صورتی که کالایی از ما سفارش دهید، ما اطلاعات شما را تنها تا زمانی که از نظر منطقی برای انجام تعهدات ضمانت ما در طول مدت مربوطه ضرورت دارد، نگهداری می‌کنیم.

در صورتی که برای دریافت خبرنامه‌های ما ثبت‌نام کرده باشید، پروفایل شخصی شما بر اساس تاریخچه 2 ساله قبل از دریافت خبرنامه می‌باشد و اطلاعات مربوط به پیش از این مدت نگهداری نمی‌شوند.

در صورتی که به عنوان کاربر نهایی از ابزارهای مشاوره‌ای ما استفاده کرده باشید، اطلاعات شما حداکثر تا 1 سال پس از زمان ارائه مشاوره نگهداری می‌شوند.

مدت زمان ذخیره‌سازی برای اظهار رضایت مشتریان، 3 سال پس از زمان ثبت آن می‌باشد.

اطلاعات مربوط به مدت ذخیره‌سازی کوکی‌ها را می‌توانید از طریق لینک بیسکویت ها مشاهده کنید.

 

7. حقوق شما

شما حق دارید اطلاعات خود را بررسی کرده و درخواست تصحیح، محدود کردن، مسدود کردن یا حذف آنها را ارائه دهید. شما همچنین حق دارید اطلاعات خود را در قالبی که توسط رایانه قابل خواندن و پردازش باشد، درخواست کنید و آن را در جای دیگری ذخیره کنید. در مواقعی که پردازش اطلاعات شخصی شما با رضایت شما انجام می‌گیرد، هر زمان که خواستید می‌توانید رضایت خود را پس بگیرید.

برای تغییر تنظیمات کوکی‌ها، از لینک بیسکویت ها استفاده کنید. تغییر تنظیمات کوکی‌ها، هیچ تأثیری بر اطلاعات جمع‌اوری شده قبل از اعمال آن تغییر نخواهد داشت.               

علاوه بر این، همیشه می‌توانید نسبت به استفاده از اطلاعات خود برای اهداف مستقیم بازاریابی، مخالفت کنید. همچنین می‌توانید نسبت به هر گونه پردازش دیگر که با اهداف معقول در رابطه با شرایط شخصی شما انجام می‌گیرد، مخالفت کنید.

 

8. تماس

درخواست‌های مربوط به استفاده از حقوق بالا را می‌توانید از طریق ایمیل به بخش DPO ما ارسال کنید. جهت تماس با مسئول حفاظت از اطلاعات در بخش اروپایی HOYA می‌توانید از آدرس ایمیل DPO@hoya.com استفاده کنید.

همچنین همیشه می‌توانید شکایت خود را به مقامات مسئول در زمینه حفاظت از اطلاعات ارائه دهید.

 

9. تغییرات در این سیاست‌ها

HOYA حق تغییر در این سیاست را برای خود محفوظ می‌داند. همیشه آخرین نسخه از این سیاست را که در اینجا اعلام می‌شود مطالعه کرده و اطمینان حاصل کنید که نسبت به آن آگاهی دارید. ما تغییرات مهم را از قبل و به موقع به شما اطلاع خواهیم داد.