Yuniku

Black and white image collage of six people looking at camera

شما منحصر به فرد هستید. شما Yuniku هستید.

چهره شما با شکل، ویژگی‌ها و احساسات خا خود منحصر به فرد است. اولین چیزی که در آینه مشاهده می‌کنید و همچنین در اغلب موارد، اولین چیزی که دیگران در مورد شما به آن توجه می‌کنند، چهره شماست. خود را نشان دهید. سبک خود را تعریف کنید. و از اینکه یکی از استفاده‌کنندگان Yuniku، اولین عینک سه‌بعدی بینایی محور دنیا هستید که تنها برای شما ساخته شده است، به خود ببالید. امکانات بی‌پایان هستند.

تماس با ما

مزایا

عینک سه‌بعدی سفارشی که کاملاً متناسب با چهره و بینایی شما طراحی شده است. عینک‌های عادی، تنها تا حد خاصی امکان سفارشی‌سازی دارند. فریم، شکل و اندازه عینک، موارد غیر قابل تغییری هستند که عدسی باید بطور متناسب با آن تنظیم شود. اما بر خلاف آنها، Yuniku از یک رویکرد بینایی‌محور نوآورانه استفاده می‌کند. این رویکرد با ارزیابی نیازهای بینایی و ویژگی‌های چهره شما آغاز می‌شود. نرم‌افزار پیشرفته، موقعیت ایده‌آل عدسی‌ها را نسبت به چشمان شما محاسبه می‌کند و سپس بر اساس این پارامترهای منحصر به فرد، فریم را می‌کند. برای اولین بار می‌توانید از حداکثر دقت بینایی بهره‌مند شوید بدون اینکه مجبور باشید از بک فریم دلخواه خود چشم‌پوشی کنید.

سبک خود را تعریف کنید

مجموعه‌ای گسترده از فریم‌ها با طراحی‌های متنوع به شما اجازه می‌دهد رنگ، شکل و جزئیات مورد نظر خود را انتخاب کنید. این موارد در کنار عدسی‌های تک‌دید، تدریجی یا مخصوص محیط‌های داخلی، تکمیل می‌شود. برای جلوگیری از خراش و تسهیل فرایند تمیز کردن عدسی، تمامی عدسی‌ها با روکش‌های آنتی‌رفلکس فوق‌العاده بادوام که امروزه در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد، ارائه می‌شوند.

اپتیشن شما با استفاده از فناوری مدرن، ویژگی‌های چهره شما را اسکن خواهد کرد. بر اساس داده‌های اسکن‌شده، به طور خودکار، پیشنهادی در مورد اندازه فریم ارائه می‌شود. این موضوع علاوه بر اینکه باعث می‌شود فریم، دارای بهترین اندازه و بیشترین تناسب با چهره شما باشد و راحتی فوق‌العاده‌ای را برای شما فراهم کند، بهترین سبک را برای چهره شما فراهم می‌کند. یک تصویر مجازی، دقیقاً به شما نشان می‌دهد که با عینک جدید، چگونه به نظر می‌سید. هنوز کاملاً راضی نشده‌اید؟ در سیستم Yuniku، امکان تغییر فریم تا زمان کسب رضایت شما وجود دارد.

*NSL ESWaT تحلیلی , ‎167 محصولات عالی HMC, آگوست 2015

عینک سفارشی که بیشترین اهمیت را به بینایی شما می‌دهد

تناسب عالی فریم با چهره، بر اساس ویژگی‌های فردی چهره شما - دیگر از مشکلات مربوط به کوچک بودن فریم مثل نیشگون گرفتن پوست یا سایش خبری نیست

مجموعه‌ای منحصر به فرد از فریم‌ها با طرح‌ها، رنگ‌ها و جزئیات متنوع برای تناسب با سبک زندگی، ظاهر و نیازهای بینایی شما.

نرم‌افزاری پیشرفته که دقیقاً به شما نشان می‌دهد با عینک انتخاب شده، چگونه به نظر می‌رسید.

ارائه مشاوره فردی در زمینه اندازه و تناسب فریم و مراقبت‌های لازم، پس از تحویل

نظرات استفاده‌کنندگان

"من مدل مورد نظر خود را بسته به اینکه روی چهره من خوب به نظر میرسد یا خیر و اینکه آیا دوستش دارم یا خیر، انتخاب می‌کنم" (Mabel، 26)

"فکر می‌کنم که تمام اپتیشن‌ها باید ویژگی‌های چهره شما را بسنجند، زیرا سر و چهره هر فرد، با دیگران متفاوت است" (Yara، 35)

"اینکه طراحی عدسی‌ها با نیازهای واقعی چشم‌ها متناسب باشد، موضوع بسیار مهم است" (Paolo، 48)

"من به دنبال جدیدترین فناوری در زمینه عدسی هستم" (Noelle، 57)

"چگونگی تأثیر ویژگی‌های مختلف بر بینایی شما، چیزی است که واقعاً ارزش تجربه کردن را دارد، زیرا تصور آن بسیار سخت است" (Katharina، 30)

مجموعه Yuniku

مجموعه Yuniku مجموعه‌ای منحصر به فرد از فریم‌ها با طرح‌ها، رنگ‌ها و جزئیات متنوع را دارا میباشد. این موارد، با انتخاب یک عدسی عالی از هر یک از انواع تدریجی، تک‌دید یا مخصوص محیط‌های داخلی، تکمیل می‌شود.

Yuniku frames in navy

Yuniku

از ظرافت و زیبایی چشم‌نواز مجموعه Yuniku که با نشان Heot عرضه می‌شوند، لذت ببرید. این امر نتیجه بهره‌گیری کامل از تکنیک، متریال و شکل مناسب است. 

 برای مشاهده صفحه Hoet روی لوگو کلیک کنید: لوگوی Hoet

مشاهده کلکسیون
Navy cabrio frames

Cabrio

به دنبال یک مد شیک و منحصر به فرد هستید؟ مجموعه Cabrio که با بهره‌مندی از فناوری چاپ سه‌بعدی در پلتفرم Yuniku ساخته شده، با طراحی ارگونومیک و جزئیاتی مهیج، ظا منحصر به فرد شما را تکمیل می‌کند. 

از صفحه طراح فریم عینک، Hoet Bieke بازدید کنید:  لوگوی Hoet

مشاهده مجموعه
Hoya Vision company offices with the european flag outside

ما مراقب چشمان شما هستم

Hoya Vision Care در سراسر دنیا، عدسی عینک و محصولات اپتیکی تولید می‌کند.

بیشتر بخوانید
Hoya Vision company offices with the european flag outside