ما به عنوان یک شریک تجاری باتجربه برای متخصصین مراقبت‌های چشمی، جهان را از چشمان شما می بینیم.

برای افراد آینده‌نگر

موهبت دید واضح

همه ما چشم‌اندازی از اینکه می‌خواهیم آینده‌مان چگونه باشد، دوست داریم چه چیزی را در زندگی تجربه کنیم یا به دست آوریم، داریم. اما چشم‌انداز شما هر چه باشد، داشتن دید واضح و با‌کیفیت در محقق‌شدن آن به شما کمک می‌کند.

ما بیش از 80 سال است که شریک تجاری متخصصین مراقبت‌های چشمی بوده‌ایم و جهان را از چشمان آن‌ها دیده‌ایم. طی این سال‌ها آن‌ها علاوه بر تقویت مهارت‌های خود از طریق آموزش، به تدریج تجربه و تخصص خود را نیز توسعه داده و اصلاح می‌کنند. اما این همه ماجرا نیست.
متخصصان مراقبت‌های چشمی به آینده می‌نگرند. آن‌ها درک واضحی از آنچه می‌خواهند برای بیماران، کارکنان و خودشان بدست بیاورند دارند. در نهایت، این طرز نگرش باعث رونق کسب و کار آنها می‌گردد.
از نظر ما، متخصصان مراقبت‌های چشمی افرادی آینده‌نگر هستند که هر روز نحوه نگاه بیماران خود به جهان را تغییر می‌دهند. و از طریق ارائه دید بهتر به بیماران خود کمک می‌کنند تا به چشم‌انداز شخصی خود برای زندگی بهتر دست یابند.

ما جهان را از چشمان شما می‌نگریم

ماموریت ما حمایت و تقویت همکاران آینده‌نگر است

ما با اشتیاق به مشارکت و نوآوری، آن چیزی را که متخصصین مراقبت‌های چشمی برای توسعه حرفه خود بدان نیاز دارند را ارائه می‌دهیم: از عدسی‌های بسیار با‌کیفیت تا آموزش، خدمات قابل اعتماد و سیستم‌های کاملا یکپارچه و بی‌نقص.

ما همکاران خود را با تمرکز بر سه نیاز کلیدی‌شان توانمند می‌سازیم: مراقبت از چشم‌ها، دانش و آینده‌نگری.

مراقبت از چشم‌ها

ما می‌دانیم که دغدغه اصلی شما، مراقبت از چشم‌های بیماران‌تان است. به همین دلیل HOYA به صورت مستمر حمایت‌های مورد نیاز شما را به عنوان یک متخصص مراقبت‌های چشمی ارائه می‌دهد تا بتوانید بر مهم‌ترین دغدغه خود متمرکز شوید: بخشیدن موهبت دید واضح به بیماران خود.

دانش

افراد آینده‌نگر، مشتاق کسب دانش هستند زیرا علاوه بر اینکه که در جریان روندها و نوآوری‌ها می‌مانند، می‌توانند دانش خود را جهت اطمینان از سلامت چشمی هر بیمار به کار برند. شما جهت ارائه بالاترین سطح تخصص و تجربه به بیماران خود، می‌توانید روی HOYA برای کسب دانش از طریق خدمات، حمایت و تعامل سازنده و همچنین آموزش مستمر حساب کنید. از این طریق می‌توانید به تازه‌ترین اطلاعات دسترسی داشته باشید و دانش خود را بصورت بی‌وقفه گسترش دهید.

آینده‌نگری

آینده‌نگری، کلید موفقیت شماست. ما از نوآوری، فناوری و دانش بازار خود برای کمک به رشد و شکوفایی کسب‌ و کار شما استفاده خواهیم کرد. نوآوری، بخشی جدایی‌ناپذیر از DNA ماست. ماموریت ما این است که تمام همکاران آینده‌نگر خود را در رابطه با حرفه، صنعت و بیماران‌شان رو به جلو نگه داریم. HOYA در تلاش است تا از طریق ارائه آخرین فناوری‌ها و دانش مرتبط با صنعت در حال گسترش اپتیک به شما کمک کند تا رو به آینده حرکت کنید.

jpg

بیماران شما. برند شما. حمایت ما.

شراکت کاری شما با ما، یک چشم‌انداز هیجان‌انگیز است و ما در هر مرحله از مسیر از شما حمایت می‌کنیم. ما به عنوان شریک تجاری، به شما کمک می‌کنیم تا کسب‌وکارتان را توسعه ببخشید و برندی متمایز و ارزشمند را برای بیمارانتان ایجاد کنید. ما با فناوری‌های پیشرو و راه‌حل‌های نوآورانه به شما کمک می‌کنیم دید وسیع‌تری داشته باشید. ما شما را با جدیدترین تکنولوژی‌ها در صنعت اپتیک آشنا می‌کنیم. زمانی که شما هر آنچه برای ارائه بهترین مراقبت چشمی و تجربه بینایی نیاز دارید را در اختیار داشته باشید، می‌دانیم که مشارکت ما موفقیت‌آمیز بوده است.

ویدیوی "یک روز زندگی با Hoya" را تماشا کنید

تکنولوژی Hoya - نوآوری‌ - بدون محدودیت

تمام عدسی‌های ما با تکنولوژی فری‌فرم تولید می‌شوند. مزیت اصلی تکنولوژی فری‌فرم این است که می‌توانیم سطح عدسی را به عنوان یک سری نقاط مجزا در نظر بگیریم و هر یک از این نقاط را با دقت پیکسل در امتداد چندین محور تراش ‌دهیم. چنین دقتی یعنی اینکه ما می‌توانیم هر عدسی را بر طبق نسخه فرد، بهینه‌سازی کنیم. ما حتی می‌توانیم پارامترهای فریم، فیتینگ و شخصی‌سازی را در محاسبه عدسی لحاظ کنیم. در نتیجه هر بار یک عدسی بسیار شخصی‌سازی‌شده را تولید‌ کنیم.

عدسی‌های تدریجی

شخصی‌سازی‌شده و متناسب با سبک زندگی منحصربه‌فرد مشتریان شما.

JPG

عدسی‌های آفتابی

بهبود عملکرد بینایی، راحتی و محافظت از چشم‌ها همراه با ظاهر بسیار شیک.

JPG

عدسی‌های تک‌دید

دقت در حد پیکسل و عملکرد بینایی فوق‌العاده

JPG

عدسی‌های خاص

برای طیف کامل نیازهای بینایی: عدسی‌های مخصوص کودکان، ورزشی و رانندگی

همکاری با هویا

درباره شرکت آیبک طب

شرکت آیبک‌ طب در سال 1386 با هدف ارائه محصولات با کیفیت در حوزه چشم‌پزشکی و اپتیک به همراه دستیابی به ارزش افزوده اقتصادي تاسیس شد. در مدت فعالیت این شرکت به تدریج بخش‌های مختلفی از جمله ابزارهای جراحی چشم، عدسی‌های طبی و فریم عینک به سبد محصولات آن اضافه شده است.

این شرکت از سال 1393 همکاری بسیار خوبی با شرکت HOYA داشته و در هر دو بخش عدسی‌های تحویل فوری و سفارشی، متنوع‌ترین و به‌روزترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارجمند ارائه می‌نماید و همواره سعی داشته به عنوان یک شریک تجاری آینده‌نگر در کنار شما باشد.

درباره HOYA Vision Care

بیش از 80 سال است که بخش تولیدات مراقبت از بینایی شرکت HOYA یک رهبر جهانی و پیشرو در زمینه نوآوری در تکنولوژی‌های اپتیکی بوده است. هویا به عنوان تولید‌کننده عدسی‌های عینک با عملکرد و کیفیت بالا، به پیشبرد نوآوری در تکنولوژی‌های اپتیکی با هدف یافتن بهترین محصولات اپتیکی برای متخصصین مراقبت از بینایی ادامه خواهد داد. این بخش از کمپانی با داشتن بیش از 18000 کارمند مستقیم و 45 کارخانه در سرتاسر جهان، عدسی‌های عینک را در 52 کشور تامین می‌کند.